Kategorie
Darowizny Spółki dla Siewierza

Apel do Burmistrza Gminy Siewierz o przyjęcie darowizny i zakończenie sporu

W imieniu wielu mieszkańców Gminy Siewierz, którzy często zwracają się do nas w tej sprawie, składamy na ręce Burmistrza Siewierza Zdzisława Banasia Apel o przyjęcie darowizny przekazanej przez Spółkę na rzecz Gminy Siewierz, a obejmującej trzy działki gruntu zabudowane budynkami Urzędu Gminy w Siewierzu, Przedszkola i Domu Kultury. Wierzymy, że przyjęcie tej darowizny przez Gminę Siewierz ma szansę szybko zakończyć wieloletni spór prawny, który nie służy mieszkańcom, a samą Gminę naraża na niepotrzebne koszty.

Zapraszamy inne stowarzyszenia, organizacje, radnych Rady Miejskiej w Siewierzu, a także osoby prywatne do dołączenia do Apelu. Zachęcamy również obecny Zarząd Spółki do Zagospodarowania Wspólnoty Leśno-Gruntowej w Siewierzu, aby poparł Apel i ponownie prosimy o wykonanie uchwały członków Spółki o darowiźnie na rzecz Gminy.

Władze Siewierza w przeszłości dobrze współpracowały ze Spółką i chętnie przyjmowały od niej darowizny. Także i nowe Publiczne Przedszkole w Siewierzu, którego oficjalne otwarcie świętowaliśmy kilka dni temu powstało na terenie podarowanym kiedyś przez Spółkę. Z dobrej współpracy w przeszłości korzystamy więc do dzisiaj my wszyscy. Czy nie warto byłoby kontynuować tę dobrą tradycję, która służy wszystkim mieszkańcom Gminy?

Panie Burmistrzu, zgoda buduje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *